Visas kategorijas

Jaunumi

Sākums>Jaunumi

Vācija Koate Flow Systems

Laiks: 2023-05-18 Rezultāti: 71

Vienmērīgāka ūdens padeve, ērtāks ūdens

Koate liela plūsma PPR cauruļvadu sistēma

Ikdienā jums var būt šāda pieredze: vienlaikus izmantojot ūdeni virtuvei, vannas istabai, balkonam, dušai, ūdens plūsma būs īpaši maza. Tādā gadījumā mazgāšanās tērēs daudz dārgā laika, kas nav patīkami, bet gan traki ...... Ja jūsu mājoklis ir liela māja ar augstāku stāvu, vai mājās dzīvo daudz cilvēku, ūdens padeves stāvoklis var pasliktināties. sliktāk.


1. attēls


Zema ūdens plūsma un slikta ūdens piegāde ir galvenie šīs problēmas cēloņi. Ko var darīt lietas labā?

Vācu Koate ir izstrādājis dažādas augstas plūsmas PPR armatūra  izveidot augstas plūsmas cauruļvadu sistēmu, lai jūs un jūsu ģimene jebkurā laikā varētu atvadīties no sliktās ūdens plūsmas nepatikšanām un izbaudīt ūdens lietošanas prieku.

German Koate premium sērijas vārsti ir aprīkoti ar: aizbīdņu vārstiem, lodveida vārstiem, lodveida vārstiem, sprādziendrošiem divsavienojumu lodveida vārstiem un citām sērijām, kuru specifikācijas ir pieejamas, un tās visas ir izstrādātas ar lielu diametru un lielu plūsmas ātrumu, lai nodrošinātu bagātīgu ūdens piegāde no avota.

Visu veidu vārstiem ir humanizēts dizains, ņemot vērā manuālās satvēriena komfortu, rokrata forma izmanto ergonomisku principu, lai uzlabotu rokas komfortu.

Vācu Koate liela plūsma caurule dizains pieņem ūdens plūsmas mehānikas principu, izmantojot lielu loka līkuma struktūru, samazina ūdens plūsmas sadursmi, samazina enerģijas zudumus, stresa izkliedi, samazina ūdens āmuru un ūdens pretestību. Ūdens pretestību var samazināt līdz pat 50%, ūdens plūsma tiek palielināta par 20%, ūdens spiediens ir atbilstošāks un ūdens padeve ir vienmērīgāka!


2. attēls


Koate®therm vācu lielās plūsmas caurule aizstāj sākotnējo uzstādīšanas metodi ar mazāku ūdensizturību, lielāku ūdens plūsmu, vienmērīgāku ūdens piegādi un ērtāku lietošanu. Uzstādīšanas process ir vienkāršāks un ātrāks, ar mazāku metināto savienojumu skaitu, mazāku noplūdi, mazāku metināšanas saraušanās risku un lielāku efektivitāti.

Vācu Koate lielas plūsmas cauruļu sistēma
Elastīgs sarežģītām uzstādīšanas vidēm.
Samazina metināšanas savienojumu skaitu, uzlabo būvniecības efektivitāti, samazina noplūdes risku un
Vienmērīgāka ūdens piegāde, lielāks sirdsmiers
Tas sniedz jums jaunu veselīga ūdens pieredzi.https://www.koatetherm.com/Ppr-pipe-and-fittingshttps://www.koatetherm.com/Ppr-pipe-and-fittingshttp://www.koatetherm.com/Ppr-pipe-and-fittings

Populāras kategorijas