Visas kategorijas

Jaunumi

Sākums>Jaunumi

Koate PE-RT II grīdas apsildes caurules

Laiks: 2023-05-18 Rezultāti: 51

Augstas temperatūras pretestība 2.0, komforta jauninājums

Vācu Koate PE-RT II grīda apkures caurule


Grīdas apsilde ir izstarojoša zemes siltuma izkliedēšana, kurā caurules tiek novietotas zem iekštelpu zemes virsmas, un pēc tam ūdens tiek izmantots kā vide, lai cirkulētu zemes virsmu apkurei. Šāda veida siltuma izkliedēšanas priekšrocības ir divējādas: no vienas puses, tas sniedz cilvēkiem siltu pēdu un vēsas galvas sajūtu, kas var uzlabot asinsriti, veicināt vielmaiņu un atbilst veselības standartam; no otras puses, siltums paceļas no zemes virsmas, kas var iznīcināt ērču un citu parazītu dzīves vidi un sterilizēt zemi, un pieaugošais karstums neizraisīs netīro gaisa konvekciju, kas ir videi draudzīga, veselīga un ērta.


1


Caurule, kas atrodas zem zemes, ir viena no galvenajām grīdas apsildes sistēmas sastāvdaļām un viens no izšķirošajiem faktoriem, lai noteiktu, vai visa sistēma ilgstoši var darboties bez problēmām.

PE-RT II grīdas apsildes caurules
PE-RT II PIPE
Skaistums no ērtas dzīves

Tas ir uzlabots vācu Koate PE-RT I produkts. Tam ir augstāka temperatūras un spiediena izturība nekā PE-RT I. Tā virsmas izturība pret skrāpējumiem un šļūde ir spēcīgāka, kas vēl vairāk palielina cauruļvadu sistēmas darbības uzticamību un drošību. Tā ir augstas veiktspējas grīdas apsildes caurule.


2


PE-RT II tipa grīdas apsildes caurule
Augstāka temperatūras izturība
Kvalitātes jauninājums
Augstas temperatūras izturība līdz 95 ℃

PE-RT II tipa caurule ir piemērota rūpniecisko un civilo ēku karstā un aukstā ūdens cauruļvadu sistēmai, dzeramā ūdens sistēmai, termiski saliekamai tieši ieraktai caurulei, karstā avota izolācijas caurulei, zemes starojuma apkures sistēmai un augstas temperatūras zemes siltumsūkņa sistēmai utt. Īpaši aukstos apgabalos, piemēram, Ķīnas ziemeļos, to var izmantot pilsētas apkures sistēmas sekundāro cauruļu tīklam - PE-RT II tipa saliekamās tiešās ieraktās izolācijas caurules.


3


PE-RT II tipa grīdas apsildes caurule
Spēcīga elastība un lielāka spiediena izturība
Unikāls ražošanas process

Pateicoties unikālajam ražošanas procesam, Koate PE-RT II grīdas apsildes caurulēm ir labāka izturība pret deformāciju un ārējo spriegumu. Īpaši pretnovecošanās līdzekļi un stabilizatori saglabā cauruļu pastāvīgu elastību un nodrošina augstu termisko stabilitāti.


4


PE-RT II tipa grīdas apsildes caurules
Lieliska siltuma vadītspēja
Ātra uzsildīšana
Enerģijas taupīšana un izmaksu ietaupījums

Salīdzinot ar PE-RT Type I, PE-RT Type II grīdas apsildes caurulēm ir labāka siltumvadītspēja, augstāka apkures efektivitāte un ekonomiskāka un energotaupīgāka. Ļaujiet jums baudīt silto vidi aukstajā ziemā.


5


PE-RT II tipa grīdas apsildes caurule
Lieliska pielāgošanās spēja videi
Laba stingrība un augsta izturība
Izturīgāks pret koroziju

PE-RT II tipa grīdas apsildes caurule ar augstu izturību, labu stingrību, izturību pret koroziju un citām caurules ārējā slāņa aizsargājošajām īpašībām var nodrošināt, ka caurule netiks bojāta, padarot uzstādīšanu elastīgāku un draudzīgāku. Tā lieliskā karstumizturība un izturība pret skrāpējumiem padara to piemērotāku sarežģītiem būvlaukumiem.


6


PE-RT II tipa grīdas apsildes caurule
Kalpo tik ilgi, cik ēka
Izturīgs
Normāls kalpošanas laiks līdz 70+ gadiem

PE-RT II tipa grīdas apsildes caurule ar augstu temperatūru un izturību pret koroziju un labu elastību, kalpošanas laiks 70 gadi vai vairāk un tāds pats mūžs kā ēkai. Tas var efektīvi atrisināt pašreizējās centralizētās apkures cauruļu tīkla problēmas, piemēram, vieglu koroziju, īsu kalpošanas laiku, nopietnu "palaišanu un noplūdi", lielus siltuma zudumus, sliktu ūdens kvalitāti utt. Tas var arī atvieglot montāžu uz vietas, samazināt būvniecības izmaksas un saīsināt būvniecības ciklu, kas sniedz labus ekonomiskos, sociālos un vides ieguvumus.


7


PE-RT II tipa grīdas apsildes caurule
Bez piedevām sirdsmieram
Zaļā un vides aizsardzība ir veselīgāka

Higiēna atbilst pārtikas drošības standartu prasībām

PE-RT II tipa grīdas apsildes caurules tiek ražotas no tīrām PERT izejvielām bez jebkādām toksiskām piedevām, piemēram, šķērssaistīšanas līdzekļiem, kas ir netoksisks, bez garšas, videi draudzīgas un veselīgas, padarot tās ideāli piemērotas mājas apkurei.


8


Vācija Koate®therm PE-RT II tipa grīdas apsildes caurule.
Grīdas apsildes caurules 2.0 laikmetā, kvalitāte un veiktspēja ir visaptveroši uzlabotas
HVAC sistēmas darbība ir uzticamāka, drošāka,
ekonomisks, izturīgs, videi draudzīgs un veselīgs.
Tā ir ideāla caurule mājas apkurei.


Populāras kategorijas