Visas kategorijas

Jaunumi

Sākums>Jaunumi

Koate vara serdeņu cauruļvadi, mājas mēbeļu ūdens cauruļvadu materiāls, vēlams

Laiks: 2023-05-18 Rezultāti: 69

Koate®therm PP-R vara serdeņu cauruļvadu sērija ir greznākā Vācijā.

Higiēniskāks un veselīgāks, drošāks un izturīgāks.

Saprātīgāka cenas / veiktspējas attiecība.

Labāka izvēle ūdens apgādes caurulēm!


Kā izvēlēties ūdensvada materiālu mājas dekorēšanai?

No mājas īpašnieka viedokļa trīs vissvarīgākās prasības ir: higiēna un veselība, drošība un izturība un saprātīga izmaksu veiktspēja.
Koate®therm PP-R vara serdeņu cauruļvadi apvieno attiecīgās vara un plastmasas veiktspējas priekšrocības, lai papildinātu viena otru un lieliski atbilstu cauruļvadu funkciju pamatprasībām mājas uzlabošanas lietotājiem.
Šeit ir daži galvenie veiktspējas salīdzinājumi ar tīru varu un plastmasu PPR cauruļvadus, lai sniegtu mums visaptverošāku un precīzāku izpratni par Koate®therm PP-R vara serdeņu cauruļvadiem, kas ir labāka izvēle mājas santehnikai!

Koate PPR vara serdeņu caurules salīdzinājumā ar tīra vara caurulēm


1


Funkcionalitātei

PPR vara serdeņu cauruļvadi pārspēj tīra vara cauruļvadus.
PPR vara serdeņa cauruļvadi aizvieto PPR materiāla ārējo slāni, lai sasniegtu nepieciešamo cauruļvada gredzena stingrību (izspiešanas pretestību), un vara serdes sieniņu biezums ir daudz mazāks nekā tīra vara cauruļvadu biezums, tāpēc izmaksas var ievērojami palielināties. samazināts.


2


izturība pret koroziju

PPR vara kodola caurules ir labākas nekā tīra vara caurules.
Cementam ir spēcīga korozijas iedarbība uz varu, un tīra vara caurules ir pakļautas noplūdēm korozijas un nolietošanās dēļ.
Koate PPR vara kodola caurules ir izgatavotas no PPR ārējā slāņa, kas var efektīvi izturēt cementa koroziju un ir izturīgākas.


3


Uzstādīšanas ērtība

PPR vara kodola cauruļvadi pārspēj tīra vara cauruļvadus.
Tīra vara caurules var savienot dažādos veidos, piemēram, metinot, saspiežot, bīdot un ātri pieslēdzot, katram no tiem ir augstas uzstādīšanas tehnoloģijas prasības ar neuzticamiem savienojumiem un augstām izmaksām.
PPR vara kodola cauruļvadi, izmantojot santehnikas nozares klasiskāko tradicionālo PPR karstā kausējuma metodi, santehniķi var ātri un prasmīgi apgūt universālākas pielietojamības, zemu izmaksu, ērtas un uzticamas konstrukcijas, uzstādīšanas kvalitāte ir drošāka.


4


Elastīgums

PPR vara kodola cauruļvadi pārspēj tīra vara cauruļvadus.
Tīra vara caurules un citas tīra metāla caurules pārmērīgas stingrības, elastības dēļ nepietiek, cauruļvadu sistēmā ūdens noplūdes dēļ gaisā vai ūdens spiediena svārstību dēļ un pēc tam ūdens āmura fenomena veidošanās dēļ, dodieties uz augšu no neslēptajām caurulēm ir viegli radīt rezonējošu svilpojošu troksni, kas ietekmē māju


5Jūsu ģimenes dzīves kvalitāte.

Koate PPR vara serdeņa cauruļvadiem ir daudz labāka elastība nekā tīram vara, jo ārējā slānī tiek izmantots PPR, efektīvi apejot cauruļu rezonanses trokšņa parādību.

Koate PPR vara serdeņu caurules salīdzinājumā ar tīras plastmasas PPR caurulēm


6 

Sanitārija

PPR vara kodola caurules ir pārākas par tīras plastmasas PPR caurulēm.
PPR vara serdes caurules iekšējais slānis ir izgatavots no TP2 vara, kam ir aktīvā antibakteriālā iedarbība un sterilizācijas līmenis 99.99%; tajā pašā laikā skābekļa barjeras līmenis ir 100% un gaismas bloķēšanas līmenis ir 100%, kas var arī efektīvi bloķēt baktēriju, mikroorganismu un aļģu vairošanos ūdenī. Visi iepriekš minētie rādītāji ir daudz labāki nekā tīras plastmasas PPR caurules.


7


Spiediena izturība

PPR vara kodola caurules ir labākas nekā tīras plastmasas PPR caurules.
PPR vara serdes cauruļu plīšanas spiediens ir līdz 180 kg, un maksimālais darba spiediens ir līdz 40-60 kg, kas ir daudz augstāks nekā tīras plastmasas PPR cauruļu maksimālais darba spiediens 20-25 kg.


8


Augstas temperatūras pretestība

PPR vara kodola caurules ir labākas nekā tīras plastmasas PPR caurules.
Vara serdeņa uzbūve un piedalīšanās spiediena gultnē, lai PPR vara serdeņa cauruļvadi augstā ūdens temperatūrā, nepavisam nebūtu plastmasas augstas temperatūras mīkstināšanas dēļ un radītu spiediena nestspējas samazināšanos.
Tāpēc augstas temperatūras izturība ir pat labāka nekā tīras plastmasas PPR caurulēm, un normālā darba temperatūra var sasniegt 100 ℃.


9


Uzstādīšanas uzticamība

PPR vara kodola cauruļvadi ir labāki par tīras plastmasas PPR cauruļvadiem.
Koate PPR vara serdeņa caurule izmanto patentētu vara serdes cauruļu veidgabalu struktūru un sadarbojas ar speciālo karstā kausējuma presformu, kas var sasniegt kausēta dzelzs un metināšanas metāla ierobežojumu, un nav karstās kausējuma saraušanās parādības. Metinot tīras plastmasas PPR caurules, karstā kausējuma temperatūra bieži ir pārāk augsta vai caurule, kas ievietota presformā, ir pārāk spēcīga vai pārāk dziļa, izraisot galu izkausēšanu un applaucēšanos, un pēc tam izkausētais materiāls tiek sakrauts caurules iekšējā sienā. caurule, lai izveidotu saraušanos, ietekmējot plūsmu, kas ir izplatīta tīras plastmasas PPR cauruļu uzstādīšanas kļūmes problēma.
Turklāt Koate PPR vara serdeņa caurule izmanto patentētu blīvējošo vara gredzenu, kas tiek ievietots caurules iekšējā kodolā un piederumi abos virzienos metināšanas laikā un automātiski novietots aksiāli. Tas pilnībā novērš parādību, ka tīras plastmasas PPR caurules ir manuāli jākoriģē nepareiza leņķa dēļ pēc metināšanas, kas ietekmē metināšanas kvalitāti.


10


PP-R vara serdes caurule

Antibakteriāla un skābekļa izturīga barjera

Higiēniskāk un veselīgāk

Koate®therm sērijas PP-R vara serdes cauruļvadu TP2 vara iekšējam slānim ir 99.99% sterilizācijas pakāpe, un tas ir efektīvs visu mūžu.

Vara joni, ko ūdenī izdala TP2 vara iekšējais slānis, kavē baktēriju augšanu un uztur dzeramo ūdeni tīru un higiēnisku. Lielbritānijas Lietišķās mikrobioloģijas pētījumu centra pētījums liecina, ka vara ūdensvadu izmantošana var kavēt dažus patogēnos organismus dzeramajā ūdenī, īpaši Escherichia coli, Legionella u.c. Vairāk nekā 99% no ūdenī esošajām baktērijām pazūd pēc iekļūšanas varā. caurules

Populāras kategorijas